Меню
Головна сторінка
Реєстрація
Анонси
Новини
Аналітика
Правозахист
Проекти
Країна
Архів
Форум
Партнери
Контакти
Для користувачів
Логин
Пароль
 
Пошукати
Допоможи ВОЛІ!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку ВОЛІ України! Кожен внесок є важливим!
Наш банер
Громадська Ініціатива ВОЛЯ
Код банеру
Новини партнерiв
Колапс, повстання чи розвиток: вибір за Зеленським ...

  Життя йде по колу. Кожна влада  ...

Зе команда у всій красі

Zvernennia — ...

Всі банки – фальшивомонетники | Банки - перша вла ...

Нам депутати від влади розповідать про ...

Мародерократія. Час настав.

       Пишу про це, бо розумію, що ...

Про Консультативний орган при ТКГ.

 Як і обіцяв, публікую свій аналіз  ...

Правило транзитивності проти нетранзитивності вибо ...

У відомій грі «камінь-ножиці-папір» ...

Політики і політична економія

ПОЛІТИКИ І ПОЛІТИЧНА ЕКОНОМІЯ 1. ...

Ще трохи науки

Ще трохи науки вам, шановні. Я 1950 ...

Україна має видобувати вугілля.

Пишу для тих,   хто вважає себе   дуже ...

Про укрбідність

Бідність як суспільне явище Передмова ...

Значення етнічності в домінуванні економічної доці ...

ЗНАЧЕННЯ ЕТНІЧНОСТІ В ДОМІНУВАННІ ...

Всеохопне самоприниження українців внаслідок світо ...

Всеохопне самоприниження українців ...

Анекдоти народу що хотів бути з нами одним народом

- Гражданин, иди сюда!- А вы кто?- Я - ...

УПЦ и РПЦ едины и неделимы

    В грядущие выходные, 27 и 28 ...

Блокер--от Маркс так мучив людей

https://www.marxists.org/russkij/marx/18 ...

Архів
Вересень 2014 (1)
Серпень 2014 (4)
Липень 2014 (4)
Липень 2013 (1)
Червень 2013 (4)
Травень 2013 (3)

Український авто базар: актуальні ціни, свіжая база оголошень.
Фільмы в українському прокаті.
Онлайн програма на всі канали.
Погода у Львові та інших містах України на сайті SINOPTIK.ua.
Весь український спорт: футбол, теніс та бокс на UKR.NET.
Ваканссії і резюме на JOB.ukr.net!

З нами Правда, з нами Сила і ВОЛЯ святая! Додавайте власні цікаві анонси та проекти - разом ПЕРЕМОЖЕМО! Руслан Синельников Наш ПОРАДНИК...! Інновації наступають - Будь Першим їх Творцем! УНФІР - Український незалежний Фонд інноваційного розвитку! Українська Молодь має ШАНС ВИЖИТИ! Діє Молодіжний Ресурсний Центр України!

Новини
 [ Аналітика Беркем аль Атоми: Паникерство как точная наука... (без цензури)
Беркем аль Атоми: Паникерство как точная наука... (без цензури)
Сперва немного теории...
Сразу реши для себя - считаешь ли ты, что точно знаешь, как функционирует мир, в одном из закоулков которого ты безбедно прожил какое-то смешное время.


Если считаешь, что да (или подозреваешь, что "ну хоть чуть-чуть-то знаю"), дальше читать не надо - ступай посмотри телевизор или сделай "евроремонт".

Если ты не мудак, то читай; то, что написано ниже, поможет тебе коптить небо даже тогда, когда склеит ласты три четверти ныне живущих рядом с тобой мудаков.

Почему они вдруг откинут копыта?

Потому, что этого сильно хотят сильные засранцы, живущие по соседству, и давно работают по этой теме, и работают грамотно; и еще, вот здесь читай внимательно: и вложили в это благородное предприятие ДОСТАТОЧНО средств, в том числе и наших...

Детальніше >>>
 [ Аналітика Руслан Синельников: ХЛІБ, ЯКИМ ВОНИ НАС УБИВАЮТЬ...
Руслан Синельников: ХЛІБ, ЯКИМ ВОНИ НАС УБИВАЮТЬ...

Отже, наше звільнення ми почнемо з Хліба! Людина є те, що вона їсть...а хліб ми їмо щодня.

Наші прадіди говорили: "Хліб - Дар Божий". Але пекли вони його аж ніяк не на термофільних дріжджах...


Ці дріжджі з'явилися ще до війни. Вчені, які займалися вивченням цього питання, натрапили в Ленінській бібліотеці на джерела з гітлерівської Німеччини, де говорилося, що ці дріжджі вирощувалися на людських кістках, що якщо Росія не загине у війні, то вона загине від дріжджів. Нашим фахівцям не дозволили зробити посилання на джерело, скопіювати їх. Документи були засекречені ...

Отже, якщо термофільні дріжджі з'явилися недавно, то за допомогою чого випікали квасні хліба в глибоку давнину і в недавньому минулому? Знамениті селянські закваски готували з житнього борошна, соломи, вівса, ячменю, пшениці. До цих пір в глухих селах збереглися рецепти приготування хліба без сьогоднішніх дріжджів. Саме такі закваски збагачували організм органічними кислотами, вітамінами, мінеральними речовинами, ферментами, клітковину, пектинові речовини, біостимуляторами.

Детальніше >>>
 [ Аналітика Ховати потрібно тільки маленькі секрети. Найбільш жахливі таємниці зберігає невіра натовпу...
Ховати потрібно тільки маленькі секрети. Найбільш жахливі таємниці зберігає невіра натовпу... Система, яка надійно контролює і направляє всі економічні, політичні, соціальні та культурні процеси на планеті, може функціонувати тільки в умовах глобального невігластва всього людства щодо ключових для його існування питань.
Серед них - історія виникнення людства на Землі, поняття про мету і сенс людського життя, поняття про життя і смерть, про тіло і свідомість, - тобто всі ті фундаментальні знання, які визначають обличчя нашої цивілізації, сенс її існування і напрям її розвитку.

Після приховування цих знань система отримала можливість безмежної маніпуляції нашими уявленнями про реальність, в якій ми живемо. Як результат, вся подальша історія людства наповнилася сліпою вірою в жахливі міфи та ілюзії, що дозволяють безкарно і безмежно маніпулювати суспільством, вбивати мільйони людей у війнах, морити цілі народи голодом, перетворювати цілі держави в колонії рабів.


Інквізиція, фашизм, тероризм, добровільна вакцинація, СНІД, епідемії грипу, ГМО, світова фінансова криза, система кредитування - усі ці потворні і ганебні риси нашої цивілізації можливі тільки завдяки нашому превеликому неуцтву в ключових питаннях нашої життєдіяльності.


І хоча з часом нам відкривають очі на справжню суть подій, що відбулися, щоб ми зайвий раз жахнулися своїми помилками, - ми не стаємо від цього розумнішими і обізнаними. Дивуючись масштабами розкритих обманів, ми соромимося своєї дурості і думаємо, що нас вже ніколи не обдурять. Але насправді ми вже живемо у новій казці, в якій ще більше цинізму і брехні, в якій ще більше пороку і ненависті до всього людського.

І ми знову віримо в ці казки. І головне - ми як і раніше не знаємо, хто вони - ці невидимі казкарі ...

Детальніше >>>
 [ Аналітика Я уколів не боюсь, якщо треба - отруюсь!
Я уколів не боюсь, якщо треба - отруюсь! Двісті років історії щеплень - це двісті років замовчування і пересмикування реальних фактів та ігнорування людських трагедій.
За цей час виникло жахливе нагромадження брехні, яка кочує по підручниках і науково-популярних книгах ...

Брехні настільки фундаментальної, що навіть серед лікарів неможливо знайти дійсно обізнану людину!

За цей час у всьому світі виріс величезний прищепний бізнес з гігантськими доходами і впливом, забезпеченим йому військовими і геополітичними претензіями великих держав і таємних урядів.


А в головах простих обивателів міцно засіла ідея про те, що щеплення - це велике благо, це порятунок людства від страшних епідемій.


Однак, рано чи пізно, правда все одно виходить назовні, і брудні сторінки прищепної історії людства нарешті стануть відомими не тільки вузькому колу «втаємничених», які стоять за розробкою та впровадженням цієї біологічної зброї масового знищення людського імунітету ...

Детальніше >>>
 [ Аналітика «Шлях» до звільнення...в тобі самому:)
«Шлях» до звільнення...в тобі самому:)Кожен спраглий шукає звільнення і вчителя, щоб той показав йому «Шлях» досягнення мети.Коли шукач хоче свободи і тільки її, з'являється вчитель в людській формі з «доброю звісткою» про те, що шукач «вже вільний».Існує єдина перешкода, що не дозволяє усвідомити Істину. Вона полягає в тому, що шукач думає про «себе» («я такий-то і такий-то, я є тим чи іншим») і в тому, що він вірить в те, що він є те, про що він думає...

Детальніше >>>
 [ Аналітика Деньги и богатство: психология денег - Александр Свияш

Детальніше >>>
 [ Аналітика Хозяева денег. Документальный фильм
ХОЗЯЕВА ДЕНЕГ / THE MONEY MASTERS

документальный фильм, о сущности мировой банковской и денежной систем.


Детальніше >>>
 [ Аналітика Ознаки катастрофи 2012. Тренуйся і будь готовим!


Російський варіант реакції на майбутню катастрофу.
Як реагувати і до чого готуватись Україні?

Детальніше >>>
 [ Аналітика Про глобальну системну кризу просто...
Про глобальну системну кризу просто...Глобальна системна криза...

Напевно і Ви вже десь чули краєм вуха цей термін, але не звернули на нього уваги. Це закономірно. Ви просто не знаєте, що він означає. В уявленні більшості людей про навколишній світ не існує ніякої системи, яка керує економічними, політичними, культурними та соціальними процесами в нашому суспільстві. Для них усе в цьому світі відбувається випадково...

Так, наш світ і процеси, що протікають в ньому, дійсно виглядають некерованими, якщо дивитися на них поверхневим поглядом слабо інформованої людини. Але якщо отримати знання, приховані від «простих смертних», якщо піднятися над історичним процесом і охопити своїм поглядом всю тисячолітню історію людства, - можна помітити дивну логічність всіх подій, що розгортаються, і усвідомити, що всі ці події є лише етапами чіткої неухильної реалізації єдиного осмисленого плану...

На жаль, але у переважної більшості громадян немає звички, мислити в таких масштабах. Та й навіщо це потрібно людям, якщо тривалість їх власного життя рідко перевищує 75-80 років? Більшість людей не здатні навіть на те, щоб для самих себе скласти хоч який-небудь план на 5 років вперед і дотримуватися цього плану. Тому сама думка про те, що хтось чи щось може розробляти і реалізовувати плани в масштабах століть і навіть тисячоліть, здається людям фантастичною. І вони не помічають того, як система керує їхнім життям від народження і до самої смерті, начисто позбавляючи їх свободи вибору.

Це стан ми називаємо «станом сну». Ви давно вже спите в царстві ілюзій, які майстерно вкладені у вашу голову системою освіти, релігією та засобами масової інформації. Деяким з вас спиться дуже навіть солодко, для деяких цей сон став справжнім кошмаром - кому як пощастило ... Але зараз настав час усім прокидатися. Тому що подальші «сновидіння» вам навряд чи сподобаються. Тому що настав час прийняти вольове рішення і вибрати свою подальшу долю.

Справа в тому, що система, яка керувала всіма без винятку соціальними, культурними, політичними, економічними, науковими та іншими процесами в нашому суспільстві протягом останніх двох тисяч років, стала нестійкою. У новому інформаційному та науково-технічному стані суспільства вона більше не може контролювати населення чисельністю 6.5 мільярдів осіб. Досягнута критична чисельність населення для здійснення тієї форми управління, яку ця система використовувала останні 2000 років. Система вимушена щось змінювати, і вона буде вносити зміни. Це означає, що в житті кожного з вас також очікуються дуже великі зміни ... Чи будуть ці зміни на краще? Вельми сумніваємося ... Тому що система обслуговує не наші з вами, а свої інтереси.

Звичайно, ви можете сказати, що все це марення, і спокійно жити далі. Власне кажучи, більшість з вас так і зробить. Але на те воно і більшість, щоб стати частиною статистики. Якщо ж ви не хочете бути просто частиною якоїсь статистики, якщо ви вважаєте себе особистістю, гідною свободи вибору і свободи волі, - я б на вашому місці звернув увагу на ту інформацію, яку ми тут представляємо.

Справа в тому, що згідно зі статистикою для вас не знайшлося місця в тому «світлому майбутньому», до якого нас усіх ведуть. І тільки ваше несподіване пробудження може «зіпсувати» цю майбутню статистику...

Детальніше >>>
 [ Аналітика Чудернацькі тайни, які береже натовп, що не вірить...
Чудернацькі тайни, які береже натовп, що не вірить...
У 1675-1735 роках мільйони жителів старої Європи повірили, що винуватицями будь-якого згубного природного явища, на зразок затяжних дощів, посухи або масової загибелі худоби, є відьми. З вірою в цю казку більш 360.000 жінок було спалено живцем. Особливо жорстоко стратили тих жінок, що пропагували вегетаріанство, - їм заливали в рот розпечений свинець.

Тепер ми знаємо, що таким чином церква просто прагнула знищити носійок язичницьких знань про природу. Наявність цих знань заважало впровадженню нових релігійних систем світогляду, що дають грунт для стабільного контролю над суспільством.

Але ще 300 років тому в це не повірив би ні один городянин, радісний від багаття, на якому горіла чергова жертва релігійного терору. За цією версію він би з готовністю спалив вас на цьому ж багатті...

Детальніше >>>
 [ Аналітика Наш мурашник стрімко деградує... бо ломехузи панують...
Наш мурашник стрімко деградує... бо ломехузи панують...
Охочих скористатися благами чистого й добре впорядкованого господарства не бракує: у внутрішніх галерах мурашиного гнізда треться багато дармоїдів. Декого «зі скандалом» виганяють або й роздирають на місці, інших ніби не помічають.

Та є такий собі дрібненький і зовні непоказний жучок з іменем, гідним персонажа страшних казок — ломехуза. Непевне створіння! Під’їдає чужі запаси, та й мурашине яйце не проти спожити, а натомість свої підкидає. Застукана за розбійництвом, ломехуза не тікає: підніме задні лапки та й чекає, доки мураха оближе їй вологі волосинки — трихоми. Ось тоді весь мурашиний світ у неї «в кишені»!

Звикнувши до виділень, «гвинтик добре відпрацьованого механізму» забуває про свої обов’язки. Знов і знов шукає він «торговця наркотиками», ледь тягаючи кінцівки в галереях, де колись так швидко бігав, аж доки настає кінець...

Детальніше >>>
 [ Аналітика Друзі, "дєрібан" коштів державної фінансової підтримки громадських організацій - це зло.
Друзі, "дєрібан" коштів державної фінансової підтримки громадських  організацій - це зло.Друзі, "дєрібан" коштів державної фінансової підтримки громадських
організацій
- це зло.

Ці гроші маєте отримувати ви на хороші справи.

Тож давайте допоможимо Кабінету Міністрів не саботувати розроблений
громадськими активістами проект Постанови "Про затвердження Порядку
проведення конкурсу з визначення програм і заходів, розроблених
громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься державна
фінансова підтримка", і разом доб'ємося прозорого порядку розподілу
коштів!

Для цього вашій громадській організації слід сьогодні-завтра надіслати
лист на підтримку проекту постанови за адресою: 01008, м. Київ, вул.
Грушевського, 12/2, Кабінет Міністрів України.

А також надіслати цей лист факсом: (044) 254 05 84.

Детальніше >>>
 [ Аналітика ИЗМЕНЕНИЯ ЭЛЕКТОРАЛЬНЫХ ПРЕДПОЧТЕНИЙ ЖИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ ФЕВРАЛЬ-2011
ИЗМЕНЕНИЯ ЭЛЕКТОРАЛЬНЫХ ПРЕДПОЧТЕНИЙ ЖИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ ФЕВРАЛЬ-2011
 [ Аналітика Верховенство влади чи права? Спроба №2
Верховенство влади чи права? Спроба №2В Україні проходила традиційна всеукраїнська акція «Тиждень права» (з 6 по 11 грудня). Ця акція була започаткована 2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Указом Президента України встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня — День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН 1948 року Загальної декларації прав людини.

Тиждень права узагальнює собою цілу низку заходів, у рамках яких правники України беруть участь у наданні безкоштовних юридичних консультацій для громадян, проведуть майстер-класи для молодих юристів тощо. Сьогодні ми пропонуємо вам статтю відомого юриста Віталія КРЮКОВА «Верховенство влади чи права? Спроба № 2».

Детальніше >>>
 [ Аналітика Сергій Жадан: Закон про захист суспільної моралі будь-якої миті може стати дієвим репресивним механізмом
Сергій Жадан: Закон про захист суспільної моралі будь-якої миті може стати дієвим репресивним механізмомВидатний український письменник, поет та перекладач Сергій Жадан дав інтерв’ю сайту Громадської кампанії проти встановлення цензури в Україні, якому розповів, чому має бути скасований Закон «Про захист суспільної моралі» та як він може бути використаний проти громадянського суспільства.

Чи має право демократична держава на захист суспільної моралі шляхом впровадження цензури?

Сергій Жадан: Впроваджувати цензуру держава, безперечно, права не має – це суперечить Конституції. Щоправда, у нас сьогодні багато чого суперечить Конституції. Інша річ, що говорячи про аморальність та боротьбу з нею, держава ніколи не визнає, що вдається до цензурування. Вони на «чистому глазу» готові переконувати вас, що це насправді ваше особисте бажання (ну, або бажання ваших сусідів, родичів, колег по роботі) дозволити їм встановити контроль над інформаційним простором, дати їм доступ до ваших даних у мережі, загалом – доступ до вашого комп’ютера, записника та письмового столу. Бажано ще й до банківських реквізитів. Вони будуть прикриватись вашими інтересами та інтересами ваших дітей, про яких ви не здатні подбати, інтересами суспільства та його моральним здоров’ям. Хоча насправді мова йде про те, що держава чимдалі активніше й брутальніше вмішується в приватний простір громадян, використовуючи для цього риторику про моральність та аморальність.

Детальніше >>>
 [ Аналітика Захист довкілля в Україні: Національний план і реальність
Захист довкілля в Україні: Національний план і реальністьВ Україні завершується громадське обговорення проект Національного плану дій зі збереження довкілля. У розробці та реалізації проекту Україні допомагає уряд Швеції. 15 лютого відбувся підсумковий круглий стіл з обговорення проекту.

Мінприроди дало йому високу оцінку, втім, частина екологічних організацій України вказує на суттєві недоліки проекту та на те, що він не узгоджений із загальною політикою українського уряду.

Національний план дій має стати основним документом, який визначатиме екологічну політику країни у найближчі 5 років. До його розробки, окрім Мінпророди та групи експертів, долучилося понад сто громадських організацій із захисту довкілля.

Детальніше >>>
 [ Аналітика У рейтингу свободи слова Ірак обійшов Україну
У рейтингу свободи слова Ірак обійшов УкраїнуЗа рік президентства Віктора Януковича Україна у рейтингу свободи слова опустилась на 42 позиції.

Як передає УНІАН, про це представник організації «Репортери без кордонів» в Україні Оксана Романюк повідомила сьогодні на засіданні круглого столу на тему: “Демократія по-українськи”, що відбувся сьогодні у Києві в Інституті Горшеніна.


Вона зазначила, що Україна за 2010 рік у рейтингу свободи слова «Репортерів без кордонів» знизилась на 42 позиції та займає 131-ше місце - після Іраку.

Детальніше >>>
1 2 3
Популярне
Приєднуйся!
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Колодар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Питальник
Хто керує сучасною Україною?

Еліта
Вороги
Невігласи
Гроші
Державники
Ніхто
...ще варіант


Новини партнерiв
УНФІР: Спільні проекти та робота над порталом!

Шановні творці, винахідники та дослідники справжньої України! Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будують разом з нами! Друзі, ви маєте можливість щодня вдосконалювати ...

Пропозиція про втілення винаходів УНФІР. Консалтин ...

Запрошуємо бізнесові організації і ділових партнерів до співпраці у викупі вартості права користування винаходами експертів УНФІР 2005-2010 років. Винаходи будуть продані на аукціоні. Кількість ...

ЩОВІВТОРКА, о 18.00 Засідання Інноваційного Клубу ...

У вівторок о 18:00 відбудеться засідання Інноваційного Клубу УНФІР на тему: "Інноваційний процес: партнерство в дії" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та благодійників, ...

ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА...

ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА автора выдающихся разработок науки и техники из Украины, експерта УНФИР. Мной пройден длинный, более 40 лет плодотворный изобретательский путь. Сделано более 300 ...

ЩОП'ЯТНИЦІ о 15.00, УНФІР: навчання науковій творч ...

У пятницю о 15:00 відбудеться семінар УНФІР на тему: "Навчання науковій творчості (винахідництву). Творити винаходи можуть всі!" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та ...

Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробниц ...

На часі створення в Україні мережі сучасних підприємств з безвідходного виробництва широкого асортименту різних (в тому числі традиційних для українського споживача) рослинних продуктів і їх похідних ...

Молодіжний Ресурсний Центр України

Молодіжний Ресурсний Центр (МРЦ) Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку (УНФІР) Хто володіє інформацією – той володіє світом Мудрість ХХ століття Хто впорядковує інформацію – той ...

Руслан Синельников: Чи збудеться українське іннова ...

Руслан Синельников: Чи збудеться українське інноваційне чудо? Відповідаєш - ти! На початоку "незалежності" Україна володіла значними можливостями для успішного розвитку в науково-технологічній ...

Руслан Синельников: "Сміттєва наука...яка нас знищ ...

Справжні вчені шукають правду, а не гроші. Справжні вчені розуміють, що результати можуть бути найнесподіваніші... Справжні вчені працюють так: - Формулюється гіпотеза. - Робляться припущення. - ...

Постійно! Гранти та міжнародна технічна допомога У ...

Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги УНФІР Українським незалежним Фондом інноваційного розвитку Міжнародна технічна допомога може залучатись у вигляді: 1. будь-якого майна, ...

Стажування, Робота та Волонтерські Вакансії МРЦ Ук ...

Молодіжний Ресурсний Центр України створює можливості кожному отримати унікальний досвід у сфері громадської діяльності 3.0, суспільної журналістики 2.0, бізнесу 2.0 і пропонує стати репортером, ...

Від МРЦ - солодкі подарунки для дітей та дорослих!

Молодіжний ресурсний центр України та ТОВ «СВІТ ТРЕЙДЕР» запропонують Вам різноманітні солодкі подарунки для дітей та дорослих в барвистій яскравій упаковці, а також чудові м’які іграшки! Вже зараз ...

"День рік годує!" - антикризова програма від коман ...

Вас вcе ще чекають достиглі яблука в саду! Золота осінь! Яблучний спас - соціальний проект для самозабезпечення на зиму. Доступно молоді - від 10 кілограмів в одні руки:) Яблука і Груші: друзі ...

МРЦ України: Спільні проекти та робота над сайтом!

Ти молодий! Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будуть разом з нами! Хлопці і дівчата, ви маєте можливість щодня вдосконалювати портал МРЦ України разом з нами та ...

Завжди унікальні знайомства в МРЦ! Знайди партнера ...

Ви шукаєте свою другу половинку чи ділових партнерів? – ми допоможемо вам у пошуку! ВАС ЧЕКАЮТЬ СПРАВЖНІ ПОЧУТТЯ, РЕАЛЬНІ ПАРТНЕРИ І ВЕЛИКІ ЗМІНИ!!! Приходьте на зустрічі «Унікальні знайомства ...

Стань бізнесменом вже сьогодні! Програма "Власний ...

Молодіжний ресурсний центр спільно з Міжнародною торговою палатою формує команду діючих і майбутніх підприємців, щоб вести з ними спільні проекти і заробляти реальні великі гроші вже сьогодні. ...

Щопонеділка, 20.00, Відкрита робоча нарада МРЦ Укр ...

Ти твориш своє майбутнє сьогодні! Іншого часу немає - тільки Тут і Тепер... Перевір: чи саме ТИ майбутнє цієї країни? а може ТИ майбутнє іншої країни? а може ТИ не майбутнє? а може не ТИ? ...

"Перше робоче місце" - Ексклюзивна Програма МРЦ Ук ...

Ми знаємо твої проблеми. Ти все життя вчишся і без досвіду роботи тебе не беруть на серйозні вакансії... Ми даємо тобі надзвичайний шанс отримати перше робоче місце, досвід та початок ділового ...

"Школа лідерів нового покоління" МРЦ України 2019, ...

Діє постійна Школа Лідерів МРЦ 2019 у м.Києві Увага! Новий відбір учасників до Школи Лідерів МРЦ 2019! Ти молодий і активний! Школа лідерів нового покоління пропонує тобі новий етап розвитку! ...

Фестиваль "Казкове місто" - Фестиваль "Сказочный г ...

Приглашаем Вас на Международный фестиваль развития и позитивного творчества "Сказочный город - Казкове місто!" ИЮНЬ 2018 КИЕВ АВГУСТ 2018 ОДЕСА Акционный взнос! Сказочный город — это ...

Погода в Киеве на неделю