Меню
Головна сторінка
Реєстрація
Анонси
Новини
Аналітика
Правозахист
Проекти
Країна
Архів
Форум
Партнери
Контакти
Для користувачів
Логин
Пароль
 
Пошукати
Допоможи ВОЛІ!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку ВОЛІ України! Кожен внесок є важливим!
Наш банер
Громадська Ініціатива ВОЛЯ
Код банеру
Новини партнерiв
Колапс, повстання чи розвиток: вибір за Зеленським ...

  Життя йде по колу. Кожна влада  ...

Зе команда у всій красі

Zvernennia — ...

Всі банки – фальшивомонетники | Банки - перша вла ...

Нам депутати від влади розповідать про ...

Мародерократія. Час настав.

       Пишу про це, бо розумію, що ...

Про Консультативний орган при ТКГ.

 Як і обіцяв, публікую свій аналіз  ...

Правило транзитивності проти нетранзитивності вибо ...

У відомій грі «камінь-ножиці-папір» ...

Політики і політична економія

ПОЛІТИКИ І ПОЛІТИЧНА ЕКОНОМІЯ 1. ...

Ще трохи науки

Ще трохи науки вам, шановні. Я 1950 ...

Україна має видобувати вугілля.

Пишу для тих,   хто вважає себе   дуже ...

Про укрбідність

Бідність як суспільне явище Передмова ...

Значення етнічності в домінуванні економічної доці ...

ЗНАЧЕННЯ ЕТНІЧНОСТІ В ДОМІНУВАННІ ...

Всеохопне самоприниження українців внаслідок світо ...

Всеохопне самоприниження українців ...

Анекдоти народу що хотів бути з нами одним народом

- Гражданин, иди сюда!- А вы кто?- Я - ...

УПЦ и РПЦ едины и неделимы

    В грядущие выходные, 27 и 28 ...

Блокер--от Маркс так мучив людей

https://www.marxists.org/russkij/marx/18 ...

Архів
Вересень 2014 (1)
Серпень 2014 (4)
Липень 2014 (4)
Липень 2013 (1)
Червень 2013 (4)
Травень 2013 (3)

Український авто базар: актуальні ціни, свіжая база оголошень.
Фільмы в українському прокаті.
Онлайн програма на всі канали.
Погода у Львові та інших містах України на сайті SINOPTIK.ua.
Весь український спорт: футбол, теніс та бокс на UKR.NET.
Ваканссії і резюме на JOB.ukr.net!

З нами Правда, з нами Сила і ВОЛЯ святая! Додавайте власні цікаві анонси та проекти - разом ПЕРЕМОЖЕМО! Руслан Синельников Наш ПОРАДНИК...! Інновації наступають - Будь Першим їх Творцем! УНФІР - Український незалежний Фонд інноваційного розвитку! Українська Молодь має ШАНС ВИЖИТИ! Діє Молодіжний Ресурсний Центр України!

Новини
 [ Країна Зарождение и последствия экономического кризиса на примере Аргентины. Пример выживания
Зарождение и последствия экономического кризиса на примере Аргентины. Пример выживанияСтатья дает наиболее реалистичное представление о том, как могут развиваться события в Украине.

Некоторые факты:

1) Те, кто хочет причинить вред вам/обворовать вас не ходят с пиратским флагом.

2) И они не начинают стрелять в вас с расстояния 200 ярдов.

3) Они не приедут на ревущих мотоциклах или одетые в оранжевую униформу, чтобы вы могли их сразу распознать. Не думайте, что они будут одеты как в кино.

4) Человек с женой и двумя или тремя детьми не может наблюдать из укрытия часами. Не важно, спецназовец вы или Джон Рэмбо, но 6-е чувство подсказывает, предупредить вас, что есть парень, целящийся из ружья вам в спину, когда вы пытаетесь установить водяной насос, который только что сломался, или несете большой мешок сушеной фасоли, которую вы купили утром...

Мы с вами не знаем, надолго ли мы здесь на Земле, так что сделайте все возможное каждую минуту.


Выживальщик не должен быть пессимистом, он всегда должен быть позитивно настроен, счастлив, и наслаждаться жизнью более чем кто-либо, потому что он понимает, что каждая минута мира ценна и уникально, и не считает её саму собой разумеющейся.

Детальніше >>>
 [ Країна З Новим 7521 (2013) роком, справді нашим святом! НАВЕСНІ!
З Новим 7521 (2013) роком, справді нашим святом! НАВЕСНІ!Світогляд наших пращурів формувався на пізнанні природних явищ, та циклічності їх процесів. Тісний взаємозвязок у змінах місцерозташування небесних світил на небозводі (Сонце, Місяць, зорі), їх вплив на зміни земних природних циклів, став орієнтиром для виміру часу. Пошук орієнтиру віх часу сприяв поступу в засвоєнні астрономічних знань, їх сакралізації та спорудженні мегалітичних святилищ-обсерваторій. Річний оберт Землі навколо Сонця наші предки називали «Коло Свароже» - «Коло Сонця», «Дар Кола», «Кола Дар» - календар.

Річне Коло складається із чотирьох сонячних фаз (чотирьох пір року): весняне рівнодення – 20-21 березня, літнє сонцестояння – 21-22 червня, осіннє рівнодення – 22-23 вересня, зимове сонцестояння – 21-22 грудня. Відповідна часова квадра фаз закладена у календарний місяць – чотири фази місяця (чотири тижні), а також чотири фази доби: ранок, обід, вечір, ніч. Сучасне слово «рік» - плин часу – апелятив від слова «ріка» - плин води. Порівняйте: «Час рікою пливе...» (укр. нар. пісня). А ще роком називали літо – пікова біоактивна пора сонячного Кола (звідси «літочислення», «століття», «поліття», «літопис», «Многая літа»...). Аналог слова «літо», як часового фактора, знаходимо у грецькій міфології у назві «Лета» - міфічної ріки забуття, яка відокремлювала потойбічний світ від земного, минулий час від теперішнього. Вислів «Канути в Лету» - зникнути безслідно, звідси і словоформи: «летальність», «летарґія», «Літурґія».

7520 років тому... Яка подія закладена в цю дату ? За біблійною версією це дата «Від Сотворення світу», за іншою – «Від Великого потопу». Ще за іншою – це початок творення арійської (індоєвропейської) цивілізації, т.зв. Трипільської культури, яка і започаткувала це літочислення, яке на наших теренах велося аж до початку ХVІІІ ст...

Детальніше >>>
 [ Країна Не дай проголосувати бабкам!


Що ми можемо зробити для чесних виборів?

Детальніше >>>
 [ Країна Дефицит жилья в Украине
Дефицит жилья в УкраинеГлавная причина недоступности «квадратов» - низкий уровень дохода большинства населения. В том же Донецке средняя официальная зарплата - 2600 грн. в месяц -$325. (А по оценкам независимых экспертов – чуть более $200). При этом средняя стоимость квадратного метра как для нового, так и для старого составляет $0,9-1 тыс. или $45-47 тыс. за самую скромную «двушку»: новое жилье еще нужно отремонтировать – а это $10 тыс.

При таких доходах рядовому гражданину придется копить на жилье целых 27 лет – и это если не пить, не есть и откладывать всю свою среднюю зарплату.

Главная причина недоступности «квадратов» - низкий уровень дохода большинства населения. В том же Донецке средняя официальная зарплата - 2600 грн. в месяц -$325. (А по оценкам независимых экспертов – чуть более $200). При этом средняя стоимость квадратного метра как для нового, так и для старого составляет $0,9-1 тыс. или $45-47 тыс. за самую скромную «двушку»: новое жилье еще нужно отремонтировать – а это $10 тыс. При таких доходах рядовому гражданину придется копить на жилье целых 27 лет – и это если не пить, не есть и откладывать всю свою среднюю зарплату.

Детальніше >>>
 [ Країна Наш прапор – жовто-блакитний!
Наш прапор – жовто-блакитний!Від 1991 року, коли на Україну звалилась незалежність, разом із нею нам із вами нав’язали синьо-жовтий прапор.
Під цим символом державності Україна за два десятиліття втратила близько 7 мільйонів громадян, надзвичайно легко і невимушено позбулася третього за потужністю ядерного арсеналу і скотилася ледве не до рівня африканської бананової республіки.

В цьому немає нічого дивного – адже тим, хто керує Україною зараз, вона потрібна із мінімальним населенням, достатнім для обслуговування їхніх особистих потреб.

Якщо продовжити використання цього «державного символу» і надалі, то бутність народу, якого кликав до збройної боротьби із окупантами Великий Кобзар, вже невдовзі буде предметом дискусій археологів і істориків.

Детальніше >>>
 [ Країна Прохождение таможни без проблем
Прохождение таможни без проблемСегодня дальние путешествия, бизнес-командировки, поездки к родственникам и знакомым за границу стали обычным явлением, а значит, и пересечение границ для многих тоже стало ординарным делом. Тем не менее всякий, кто выезжает за рубеж, не пройдет мимо ока таможенника.
Таможня строго следит за тем, что вывозится вами за границу. Во все времена таможня боролась с контрабандой.

Однако у таможенных служб разных стран разные законодательства, по которым они работают, и, соответственно, таможенные запреты.

Так, невинные предметы из багажа европейца могут принести массу неудобств на таможне далекой от Европы страны. В некоторых случаях неумышленные нарушения караются нешуточными наказаниями, вплоть до тюремного заключения.
Почти во всех странах Америки, Африки и в Австралии запрещено провозить молочные или мясные скоропортящиеся продукты. Обнюхивают багаж специально обученные таможенники-собаки. Того, кто по прибытии не сдал «контрабанду», ждет весьма внушительный штраф.

В аэропортах США, Новой Зеландии, Ирландии и Японии таможенники отправят в мусорную корзину все скоропортящиеся продукты за исключением хлеба. А в Кувейте придется попрощаться с любыми продуктами питания. Исключение не делается даже для воды.

Детальніше >>>
 [ Країна В Україні страшно жити?
В Україні страшно жити?В одному із номерів видання “Корреспондент” було опубліковано, що рівень життя в Україні зараз знаходиться на 73 місці (щорічне дослідження Quality of Life Index , яке проводить американський журнал “International Living”).

Новина шокує, а,особливо, якщо взяти до уваги, що наша держава у рейтингу має за сусідів Намібію і Ботсвану. Це ж як нам ще далеко до країн Євросоюзу або хоча б до членів СНД! Гордитися нема чим… Для порівняння: у Намбії, де ще до цього часу існують племена, середня зарплатня становить 350 доларів, тоді як в Україні-263. За підрахунками виходить,що нам і до Намбії ще братись і братись.

А все чому? Бо ми не вміємо господарювати на власній землі.

Детальніше >>>
 [ Країна WikiLeaks: Секрети дивної політики всіх урядів, або як Україною керують з МВФ...
WikiLeaks: Секрети дивної політики всіх урядів, або як Україною керують з МВФ...Чим більше держава йде зі сфери забезпечення життя простих людей, породжуючи в них апатичне ставлення до політики, тим простіше корпоративним інтересам більш-менш непомітно використовувати її в якості своєї дійної корови. Нездатність визнати це служить ознакою глибокої наївності неоліберальної думки».
Колін Крауч, «Постдемократія»


Ми всі знаємо, що живемо в жахливо корумпованій країні, що котиться в небуття.

Але ніколи ще картина ручного управління Україною не була показана настільки ясно і чітко в сухій телеграмі американського посла в Києві Тефта.

У ній скупо викладається порядок денний, яка "від цих до цих" покірно і послідовно реалізується урядамм України.

Розроблені якимось "інсайдером" Держдепу, колишнім членом уряду Тимошенко заходи та інструкції в точності виконує сучасний Уряд України.

Буква в букву і цифра в цифру!

Детальніше >>>
 [ Країна Про що розповів "Big Mac"
Про що розповів "Big Mac"Нещодавно широкого розповсюдження здобула інформація про те, що за методикою "Біг Маку" гривня є другою за недооцінкою валютою в світі. Після неї лише Аргентина.

В США Біг Мак коштує 3,73 долари, а в Україні - 1,84. Таким чином, наша вітчизняна валюта недооцінена на 51%. За цією методикою долар в Україні має коштувати 3,88 гривні.

Так про що розповів Біг Мак?

Детальніше >>>
 [ Країна Руслан Синельников: "Ірпінь - наркоманська столиця Київщини? Ми зупинимо божевільне знищення молоді!"
Руслан Синельников: "Ірпінь - наркоманська столиця Київщини? Ми зупинимо божевільне знищення молоді!"
Ірпінь. 25 жовтня 2010 року.

В центрі міста (на міському виборчому окрузі №6) все спокійно - наркомани панують і розкошують на волі, варять, продають, запрошують нових клієнтів, добре заробляють, смертю торгують... одним словом - "покращують своє життя вже сьогодні!..."

А ваше життя, спокій, майбутнє - знищують, за ваші ж гроші і через вашу байдужість...

Детальніше >>>
 [ Країна «ИСПОВЕДЬ СВЕРХЧЕЛОВЕКА» - 1991
«ИСПОВЕДЬ СВЕРХЧЕЛОВЕКА» - 1991Более 10 лет назад, в январе 1991 года, еще до развала СССР, в российской газете «Свободное слово» была опубликована «Исповедь сверхчеловека», которую тогда можно было воспринять как исповедь шизофреника.

Но вот спустя более 10 лет она воспринимается совершенно иначе,- как пишет раввин Э.Ходос в своей книге «Еврейский синдром 2 1/2»,- как величайшая трагедия и приводит содержание этой исповеди....


«ИСПОВЕДЬ СВЕРХЧЕЛОВЕКА»
ОПУБЛИКОВАНО 12 ЯНВАРЯ 1991 ГОДА В "НЕЗАВИСИМОЙ ГАЗЕТЕ"


Наше время возвращается. Да оно от нас и не уходило. Оно всегда было и будет нашим. Как на земле всегда было добро и зло. Но нас всегда кажется больше потому, что мы сильнее и агрессивнее добра и победить нас невозможно. Мы будем менять форму и оболочку, будем менять вывески и цвета, будем приспосабливаться к любым условиям, но выживем и победим. Наша цель одна - быть победителями. Ваша участь - всегда быть рабами, во веки веков.

Мы успели привить вам гены рабства навсегда.

Мы дадим вам еще тысячи революций и перестроек, у вас будет вечная борьба за справедливость, но вы ее никогда не получите...

Детальніше >>>
 [ Країна Україна, чи «Матриця»?
Україна, чи «Матриця»? Останнім часом мене переслідує відчуття, що ми живемо у вигаданій державі вигаданого світу.
Ми їмо несправжню їжу з напівфабрикатів, п’ємо несправжню джерельну воду, яку щойно набрали з крану гнилих каналізаційних систем, носимо взуття та сумки зі шкірозамінника, читаємо брехливі статті джинсових газет, дивимось брехливі новини які з телеекранів нам розповідають тітоньки з фарбованим волоссям та натягнутою посмішкою…


Рух Державотворців - Derjava.jimdo.com

Детальніше >>>
 [ Країна ПРО КОРУПЦІЮ ТА ПРО НАС З ВАМИ!
ПРО  КОРУПЦІЮ  ТА  ПРО  НАС  З  ВАМИ!
Довкола є багато людей, життя яких перетворилось в безконечну і безпросвітню гонитву за грошима, які з задоволенням звинувачують у своїх негараздах москалів, масонів, депутатів, сусідів, президента та традиційно – «жидів» (як же без них), тобто всіх, окрім себе.

Це ж так легко і просто коли немає жодної відповідальності за власне життя. Правда при цьому немає і самого життя. Повноцінного!

Є тільки буденне споглядання по телебаченню, як живуть інші.
Андрій Степаненко

Детальніше >>>
 [ Країна БЛАГОДІЙНІСТЬ, ЯК ЛІКИ ДЛЯ ДУШІ.
БЛАГОДІЙНІСТЬ,  ЯК  ЛІКИ  ДЛЯ  ДУШІ.
Кілька років тому, під час інтерв’ю мені було задано ряд запитань на тему благодійності. Тій зустрічі з фотокореспондентом Зінаїдою Орловою передував факт пожертви мною Бережанській районній лікарні Тернопільської області медичного обладнання на суму 50000 грн.

Деякі запитання та відповіді, що тоді пролунали, доповнені більш ґрунтовним аналізом такого явища, як благодійність, її передумови та наслідки, будуть викладені для Вашого ознайомлення.

Водночас хочу запросити бажаючих до конструктивного обговорення цієї теми.

Детальніше >>>
 [ Країна Принципи Айкідо, або "Що робити?" Ч. 1
Принципи Айкідо, або "Що робити?" Ч. 1 Принципи Айкідо в певному ракурсі можна назвати моделлю вирішення конфліктів.
Ця стаття - це спроба подивитись на нинішній політичний конфлікт через призму цієї моделі.

Моріхей Уесіба всім своїм життям створив систему, яка відома всьому світу як Айкідо (ай - гармонія, кі - життєва енергія, до - шлях). В широкому загалі поширена думка, що Айкідо - це один із видів бойових мистецтв, що базується на використанні сили супротивника. Що не зовсім відповідає істині, точніше занадто її спрощує. Але зараз не про це.

Детальніше >>>
 [ Країна Хто є «наївним», мусить доти терпіти, доки не порозумнішає
Хто є «наївним», мусить доти терпіти, доки не порозумнішаєПараламенсько-демократичний устрій як головну істину проголошує брехню
Ч.1: «Народ сам керує своєю державою», - тоді як в дійсності нею керують організації демагогів,
які використовують усі ознаки маси для того, щоб мати змогу здійснювати усі ознаки маси для того,
щоб мати змогу здійснювати власні егоїстичні цілі, перекидаючи всю відповідальність за наслідки на такі ж в дійсності безвідповідальні маси, як і дитина 7-8 років.

Парламентсько-демократичний устрій належить чи не до найбільше брехливих устроїв у світі, і тому, що маси цій брехні вірять, дуже важко допомогти їм це усвідомити...

Спробуємо коротко з’ясувати, в чому справа...

Детальніше >>>
 [ Країна Вічна черга на житло...
Вічна черга на житло...
В радянські часи житлова проблема вирішувалась шляхом створення так званої черги на житло.

З будівництвом нових будинків квартири роздавались тим, хто став на облік.

Такі черги збереглись і в часи незалежної України.

Однак, оскільки обсяги будівництва суттєво скоротились (якщо не сказати – припинилось), то і черга практично не рухається…

Детальніше >>>
1 2
Популярне
Приєднуйся!
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Колодар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Питальник
Хто керує сучасною Україною?

Еліта
Вороги
Невігласи
Гроші
Державники
Ніхто
...ще варіант


Новини партнерiв
УНФІР: Спільні проекти та робота над порталом!

Шановні творці, винахідники та дослідники справжньої України! Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будують разом з нами! Друзі, ви маєте можливість щодня вдосконалювати ...

Пропозиція про втілення винаходів УНФІР. Консалтин ...

Запрошуємо бізнесові організації і ділових партнерів до співпраці у викупі вартості права користування винаходами експертів УНФІР 2005-2010 років. Винаходи будуть продані на аукціоні. Кількість ...

ЩОВІВТОРКА, о 18.00 Засідання Інноваційного Клубу ...

У вівторок о 18:00 відбудеться засідання Інноваційного Клубу УНФІР на тему: "Інноваційний процес: партнерство в дії" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та благодійників, ...

ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА...

ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА автора выдающихся разработок науки и техники из Украины, експерта УНФИР. Мной пройден длинный, более 40 лет плодотворный изобретательский путь. Сделано более 300 ...

ЩОП'ЯТНИЦІ о 15.00, УНФІР: навчання науковій творч ...

У пятницю о 15:00 відбудеться семінар УНФІР на тему: "Навчання науковій творчості (винахідництву). Творити винаходи можуть всі!" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та ...

Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробниц ...

На часі створення в Україні мережі сучасних підприємств з безвідходного виробництва широкого асортименту різних (в тому числі традиційних для українського споживача) рослинних продуктів і їх похідних ...

Молодіжний Ресурсний Центр України

Молодіжний Ресурсний Центр (МРЦ) Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку (УНФІР) Хто володіє інформацією – той володіє світом Мудрість ХХ століття Хто впорядковує інформацію – той ...

Руслан Синельников: Чи збудеться українське іннова ...

Руслан Синельников: Чи збудеться українське інноваційне чудо? Відповідаєш - ти! На початоку "незалежності" Україна володіла значними можливостями для успішного розвитку в науково-технологічній ...

Руслан Синельников: "Сміттєва наука...яка нас знищ ...

Справжні вчені шукають правду, а не гроші. Справжні вчені розуміють, що результати можуть бути найнесподіваніші... Справжні вчені працюють так: - Формулюється гіпотеза. - Робляться припущення. - ...

Постійно! Гранти та міжнародна технічна допомога У ...

Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги УНФІР Українським незалежним Фондом інноваційного розвитку Міжнародна технічна допомога може залучатись у вигляді: 1. будь-якого майна, ...

Стажування, Робота та Волонтерські Вакансії МРЦ Ук ...

Молодіжний Ресурсний Центр України створює можливості кожному отримати унікальний досвід у сфері громадської діяльності 3.0, суспільної журналістики 2.0, бізнесу 2.0 і пропонує стати репортером, ...

Від МРЦ - солодкі подарунки для дітей та дорослих!

Молодіжний ресурсний центр України та ТОВ «СВІТ ТРЕЙДЕР» запропонують Вам різноманітні солодкі подарунки для дітей та дорослих в барвистій яскравій упаковці, а також чудові м’які іграшки! Вже зараз ...

"День рік годує!" - антикризова програма від коман ...

Вас вcе ще чекають достиглі яблука в саду! Золота осінь! Яблучний спас - соціальний проект для самозабезпечення на зиму. Доступно молоді - від 10 кілограмів в одні руки:) Яблука і Груші: друзі ...

МРЦ України: Спільні проекти та робота над сайтом!

Ти молодий! Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будуть разом з нами! Хлопці і дівчата, ви маєте можливість щодня вдосконалювати портал МРЦ України разом з нами та ...

Завжди унікальні знайомства в МРЦ! Знайди партнера ...

Ви шукаєте свою другу половинку чи ділових партнерів? – ми допоможемо вам у пошуку! ВАС ЧЕКАЮТЬ СПРАВЖНІ ПОЧУТТЯ, РЕАЛЬНІ ПАРТНЕРИ І ВЕЛИКІ ЗМІНИ!!! Приходьте на зустрічі «Унікальні знайомства ...

Стань бізнесменом вже сьогодні! Програма "Власний ...

Молодіжний ресурсний центр спільно з Міжнародною торговою палатою формує команду діючих і майбутніх підприємців, щоб вести з ними спільні проекти і заробляти реальні великі гроші вже сьогодні. ...

Щопонеділка, 20.00, Відкрита робоча нарада МРЦ Укр ...

Ти твориш своє майбутнє сьогодні! Іншого часу немає - тільки Тут і Тепер... Перевір: чи саме ТИ майбутнє цієї країни? а може ТИ майбутнє іншої країни? а може ТИ не майбутнє? а може не ТИ? ...

"Перше робоче місце" - Ексклюзивна Програма МРЦ Ук ...

Ми знаємо твої проблеми. Ти все життя вчишся і без досвіду роботи тебе не беруть на серйозні вакансії... Ми даємо тобі надзвичайний шанс отримати перше робоче місце, досвід та початок ділового ...

"Школа лідерів нового покоління" МРЦ України 2019, ...

Діє постійна Школа Лідерів МРЦ 2019 у м.Києві Увага! Новий відбір учасників до Школи Лідерів МРЦ 2019! Ти молодий і активний! Школа лідерів нового покоління пропонує тобі новий етап розвитку! ...

Фестиваль "Казкове місто" - Фестиваль "Сказочный г ...

Приглашаем Вас на Международный фестиваль развития и позитивного творчества "Сказочный город - Казкове місто!" ИЮНЬ 2018 КИЕВ АВГУСТ 2018 ОДЕСА Акционный взнос! Сказочный город — это ...

Погода в Киеве на неделю